1965-04-30 Cracovia - AKS Chorzów 9:2: Różnice pomiędzy wersjami

(Utworzono nową stronę "<table style="width:100%;"> <tr> <td> {{Mecz - piłka ręczna | gospodarz =Cracovia | gosc =AKS Chorzów | gospodarz_owczesna_nazwa = | gosc_owczesna_nazwa = | kolejka = | runda = | etap = | sezon = 1964/65 | rozgrywki = 1 Liga piłka ręczna k…")

Linia 105: Linia 105:
|                Skan = [[Grafika:Dziennik Polski 1965-05-02 103 2.png|thumb|Relacja z meczu w dzienniku ''Dziennik Polski'' ]]

|      Tytul_artykulu =
|      Tytul_artykulu = Łatwe zwycięstwo piłkarek Cracovii
|              Autor =
|              Tresc ={{Miejsce na opis}}
|              Tresc =Tylko pierwsze minuty Ery były wyrównaną walką. Potem Cracovia przejęła inicjatywę J bez trudu pokonała w meczu I ligi piłki ręcznej kobiet slaby zespól AKS Chorzów 5:2 (4:1). Bramki dla Cracovii zdobyły: Tobola, Gruca i Guzik po 2, Sowa. Popiel i Giajcar po 1. Dla AKS: Jędrzejorz i Siuda po 1.

Dziś na boisku przy ul. Manifestu Lipcowego 27 odbędzie się atrakcyjne spotkanie ligowe Cracovia (aktualny lider}— Ruch Chorzów (mistrz Polski). Początek o godz. 11.30.

Relacja z meczu w dzienniku Dziennik Polski
Tylko pierwsze minuty Ery były wyrównaną walką. Potem Cracovia przejęła inicjatywę J bez trudu pokonała w meczu I ligi piłki ręcznej kobiet slaby zespól AKS Chorzów 5:2 (4:1). Bramki dla Cracovii zdobyły: Tobola, Gruca i Guzik po 2, Sowa. Popiel i Giajcar po 1. Dla AKS: Jędrzejorz i Siuda po 1. Dziś na boisku przy ul. Manifestu Lipcowego 27 odbędzie się atrakcyjne spotkanie ligowe Cracovia (aktualny lider}— Ruch Chorzów (mistrz Polski). Początek o godz. 11.30.
Źródło: Dziennik Polski nr 103 z 2 maja 1965