Celmer (69’)

"Juniorzy młodsi Cracovii przegrali ze Stalą Mielec w CLJ U-17" -
cracovia.pl

Juniorzy młodsi Cracovii przegrali ze Stalą Mielec w CLJ U-17

Juniorzy młodsi Pasów musieli uznać wyższość swoich rówieśników z Mielca. Nasi młodzi zawodnicy mieli sporo sytuacji do zdobycia goli, zawiodła jednak skuteczność pod bramką rywala. Goście natomiast wykorzystali swoje okazje i pokonali Cracovię 2:0.

Cracovia - Stal Mielec 0:2 (0:0)

Skład Cracovii: Sowa - Tatar (70 Jaskowski), Lasek, Podyma, M.Feret - Kędzior (75 Śledź), Ł.Feret, Hajdacz (75 Pałkowski), Smołaga (55 Kawaler) - Rakoczy, Bała

Trener Marcin Gędłek: Pierwsza połowa zdecydowanie pod nasze dyktando. Mieliśmy sporo naprawdę dobrych sytuacji, aby objąć prowadzenie, ale niestety nic nie chciało wpaść. Na początku drugiej części też mieliśmy "setkę", jednak znowu zabrakło wykończenia. Stare piłkarskie powiedzenie mówi, że niewykorzystane sytacje się mszczą i tak było w tym przypadku. Przeciwnik, który do 60. minuty był zdecydowanie słabszy, wykorzystał naszą niefrasobliwość przy stałych fragmentach i niestety zabrał komplet punktów do domu.
Źródło: cracovia.pl 27 kwietnia 2018 [1]