Biernat

"Juniorzy młodsi z pewną wygraną!" -
cracovia.pl

Juniorzy młodsi z pewną wygraną!

Juniorzy młodsi Cracovii zanotowali pewną wygraną nad MKS SMS Kraków, wygrywając 3:0 w zaległym meczu 1. kolejki Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych.

Cracovia - MKS SMS Kraków 3:0 (0:0)

Bramki: Pituła, Rokicki, Biernat

Cracovia: Trela (41. Poznański) - Jamrozy (60. Maronka), Morawski, Graniczkowski, Franczak (55. Jurek), Pituła, Rokicki, Duszyk (55. Pyrczak), Kukiełka (45. Rakoczy), Grzechynka (45. Bator), Chlebda (45. Biernat)

Grzegorz Trela: W pierwszej połowie było po naszej stronie trochę nerwowości, jako że piłkarze chcieli się zrehabilitować po ostatnim wypadku przy pracy. W drugiej połowie zaczęliśmy już zdecydowanie dominować, stworzyliśmy sobie dużo sytuacji. Chciałem zobaczyć, jak chłopcy zareagują po ostatniej przegranej i jestem bardzo zadowolony z tego, że dziś udało się podnieść rękawice i pokazać charakter. Chłopcy pokazali, że potrafią walczyć do końca i że są na tyle silni mentalnie, że nic ich nie osłabi. Dziękuję całemu zespołowi.
Źródło: cracovia.pl 21 września 2016 [1]