2021-05-19 ŁKS Łagów - Cracovia II 2:2

"Centralna Liga Juniorów U-18: Pechowy remis z Legią" -
cracovia.pl

Centralna Liga Juniorów U-18: Pechowy remis z Legią

Wynikiem 3:3 zakończył się mecz naszych juniorów starszych z Legią Warszawa, rozgrywany w ramach zaległej 21. kolejki Centralnej Ligi Juniorów u-18. Wynik spotkania już w 5' minucie otworzył Kwiatkowski. Bramki dla Pasów zdobyli również Gut i Kapek, niestety na każde z tych trafień rywale znaleźli odpowiedź. W 93' minucie Legia zdołała wyrównać stan rywalizacji, wobec czego obie drużyny podzieliły się punktami.

Skład Pasów: Łuczak - Góralczyk, Zarzycki, Bociek - Mróz, Wojtysko, Ziewiec, Kwiatkowski - Myszor (Ciesielski 80'), Kapek (Kafel 85'), Gut

Skład Legii: Kowynia – Bednarz, Munik , Rytelewski – Staniszewski, Dawid, Ślendak, Imiołek – Strzałek, Majchrzak, Wicenciak

Bramki:

1:0 - Kwiatkowski 5' 1:1 - Imiołek 30' 2:1 - Gut 57' 2:2 - Strzałek 61' 3:2 - Kapek 76'

3:3 - Strzałek 90'
Źródło: cracovia.pl 19 maja 2021 [1]